انسانها دوست دارند از عمر خود بهترین استفاده را نمایند این مهم بدست نمی آید مگر با مدیریت قوی.

در زمان امروز اگر بگوییم انسان می تواند در یک لحظه چند بار زندگی کند حرف بی دلیلی  نگفته ایم  همیشه یکی از تخیلات بشر داشتن چند نفر مثل خودش بود که کار ها را انجام دهد و از روز و زمان بهترین استفاده را کند فرض کنید .

شما اگر بخواهید یک روز به بازار بروید و چیزی بخرید، حالا زمان را درنظر بگیرید حداقل دوساعت راه رفت با در نظر گرفتن  ترافیک ودوساعت برگشت و یک ساعت هم انتخاب که باز هم اگر بتوانید به همه مغازه ها رفته و تمام مدل آن جنس مورد نظر را دیده و همه قیمت ها را بپرسید و از تمام مشخصات آن کالا باخبر شوید.

وقت و زمان زیادی را صرف کردید  حالا اگر فردی مثل شما بود که می توانست در خانه یا محل کار شما کارهای دیگربرایتان  انجام دهد چقدر در وقت صرفه جویی می شد؟ ولی شما در آن 4 یا 5 ساعت در بازار بودید و اگر هم خانه می آمدید و یا محل کارمی رفتید  باید 5 ساعت برای کار دیگر وقت می گذاشتید حالا اگر هم زاد شما کارتان را انجام بدهد 5 ساعت جلو تر از زمان هستید .

ما برای حل  این مشکل  فکر کردیم و برای شما راهی یافتیم .

 صنعت شرق این مشکل را حل کرده شما فقط در عرض نیم ساعت با دیدن و انتخاب و بررسی همه مشخصات کالاها، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و بقیه کار ها را  به ما بسپارید تا با انجام کار، شما زمان زیادی را صرفه جویی کرده باشید.

با این وجود برای انجام کار های دیگر در این لحظه انگار دوبار زندگی کردید .

گروه صنعتی صنعت شرق با دید به آینده روشن و رفاه مشتریان  فروشگاه اینترنتی صنعت شرق را راه اندازی نموده است و هدف ما این است که زمان صرف کردن بیش از اندازه برای خرید یک کالا را  کم کنیم  تا شما به کارهای دیگر و زندگی بهتر و مفید تری برسید .

برای شما مشخصات انواع محصولات تولیدی  صنعت شرق را در دسته بندی های کامل و تخصصی قرار داده ایم تا برای هر محصول و بدست آوردن اطلاعات آن محصول زمان خود را هدر  ندهید.

کالا را درب  منزل شما ارسال میکنیم تا شما راحتر باشید و با هزینه و زمان کمتر به هدف خود دست پیدا کنید چون وقت انسان خیلی با ارزش است .

گروه صنعتی صنعت شرق با هدف ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین تجهیزات نظافتی صنعتی تاسیس گردیده است.این مجموعه در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده و فعالیت خود را در فروش و ارائه محصولاتی از جمله: جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی، دستگاه واکس زن کفش اداری و خانگی،اسکرابر و زمینشوی صنعتی،کفشوی خانگی و صنعتی،سطل زباله اداری و صنعتی و خانگی،خوشبوکننده هوا،مایع ریز و صابون ریزهای اتوماتیک و دستی،دست خشک کن های اتوماتیک،تجهیزات هتلی و …. آغاز کرده است و با همت و تلاش فراوان کارکنان صنعت شرق توانسنه تا به امروز رشد چشمگیری در زمینه ارائه بهترین خدمات و کیفیت کالاها داشته باشد و به پیشرفت محصولات و ایجاد دسته بندی مختلف بپردازد.شایان ذکر است همه این موفقیتها بابت مشتریان عزیز و ارجمند ما می باشد که با پیشنهادات و انتقادات شایسته خود ما را در پیشبرد اهداف مجموعه همراهی کرده اند..

سعی ما بر آن است که با راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب محصولات مورد نیاز شما خرید کالا را برای شما عزیزان راحت کرده و تلاش خود را جهت ارائه بیشتر و بهتر خدمات از نظر کیفی و کمی و تنوع محصولات در صنعت شرق همراه با مشاوره بهتر اتجام دهیم.