استفاده از جارو برقی صنعتی  در زمان امروز بسیار کارایی دارد از قبیل جمع آوری زباله های کوچک و ذرات ریز و گرد و خاک و حتی مایعات از جمله کارایی های جارو می باشد.

جارو برقی صنعتی یکی از بی نظیرترین محصولات بوده که همواره به جزء تمیز کاری کار جمع آوری آب را نیز انجام می دهد.

کاربرد های جارو برقی صنعتی در مکان های مختلف

استفاده این جارو برقی در مساجد، رستوران ها، و مدارس، نمازخانه ها، تالارها و… مورد استفاده نیز قرار می گیرد.

این جارو برقی صنعتی در سه مدل نمیز می باشد که یک موتوره و دو موتوره و سه موتوره نیز بوده که یک موتوره نیز ضعیف تر و برای مکان های کوچک تر مناسب تر است، و هرچه به سمت موتور قوی تر پیش بروید به مانند 2و3 موتوره قدرت بیشتر و توان بالاتر را نیز احساس می کنید.

سه موتوره بودن آن به تور اتومات هر موتور به صورت جداگانه کار کرده تا به یک میزان از همه به یکسان استفاده شود تا به جاروبرقی سطلی فشار زیادی وارد نشود.

موتور جارو برقی بسیار با قدرت و مقاوم بوده که ساخته شده کشور آلمان بوده و نوع آن AEG  آلمان می باشد.

ملحقات دستگاه

وجود لوله ی خرطومی در این کالا به شما کمک کرده تا به برای عمل جارو کشی خم نشوید تا به کمر و گردن فشار وارد نشود.

دارای چرخ های برای جابه جایی آسان تر و کارایی بهتر و جود یک بدنه مقاوم که در برابر ضربه مقاومت بالایی را نیز داردف شکل ظاهری که برای مشتری مورد پسند قرار گیرد و وجود دسته در کناره و اطراف آن برای کنترل و حمل آسان تر طراحی شده است.

جمع بندی محصول

جارو برقی ها انواع مختلفی دارند و کارایی های متفاوت که به طور مثال به جاروبرقی نیمه صنعتی نیز می توان اشاره نمود کارایی جارو برقی ها بیشتر در منازل، مساجد، و تالارها، کارگاه ها و… استفاده زیادی نیز دارند.

در توضیحات قسمت بالا به اجزا و ملحقات آن نیز اشاره شده است که به وسیله ی این محصول انجام عمل جارو کشی خیلی سریع تر و نیز با ایمن تر و پاکیزه انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *