تاریخچه کفش:

در ارمنستان کارشناسان و باستان شناسان هنگام کشف غاری توانستند در قسمتی از غار که هم خشک بوده وهم خنک کفشی از پوست پیدا کننده که 5500 سال قدمت دارد. کفش از چرم طبیعی بوده که کاملا یک تکه می باشد و می تواند برای پوشش انسان ان روزگار باشد.

معرفی دستگاه واکس

معرفی دستگاه واکس

این کفش در قسمت جنوب شرقی ارمنسات یافت شد که هزار سال  اهرام مصر قدیمی تر بوده که شگفتی باستان شناسان را بر انگیخت است.

محققان با بررسی متوجه شدن که این چرم از پوست گاو بوده است و نوع دوخت ان به صورت یک تکه است که تمام پا را پوشانده

در ون این کفش پر شده از کاه  که با بررسی های باستان شناسان به چند نتیجه رسیدن نظریه اول این است که ممکن است برای گرم نگه داشتن پا استفاده می شود نظریه دوم این است که برای این که کفش از بی قوارگی در بیاید این کار را می کردهو نظریه شوم برای این است که و قتی چرم نازک است و سنگ و نا همواریهای زمین باعث می شد که به پا اسیب برسد و فرد نتواند با خیال راحت حرکت کنند و این کاه ها مانند کفس کفش عمل کرده است و می توان هر سه نظریه را هم درست دانست.

معلوم نیست کفش برای زن بوده یا مرد ولی چون سایز کفش کوچک است که به اندازه سایز 38 می شود ممکن است برای نوجوان با زن بوده

دیل سالم ماندن این کفش بعد از این همه سال یکی این است که در جای خشک وخنک نگهداری شد.

و دلیل دیگر این است که روی کفش با سرگین گوسفند پر شده ات و راه نفوذ هوا گرفته شده،کارشناسان اول معتقد بودند که این کفش ممکن است هفت صد سال داشته باشند ولی بعد با تحقیق محققان انگلیسی و امریکایی متوجه شدند که این کفش چند صد سال قدیمی تر از عصر یخبندان است.

توضیح کفش های قدیمی و معروف:

تنوع کفش بسیار زیاد شد ولی کشورهای معروف برای تولید کفش در قدیم در زیر مطالعه بفرمایید.

کفشهای معروف :

کفش اکسفورد ،سگکدار،کلارک،قیصری،رویه کوتا،کفه تخت،نعالین،دمپایی ،دمپایی ابری،صندل،چکمه،کفهاش ورزشی ،کفشهای باله، سگکدار،کلارک ،گیوه ،اورسی، و کفشهای طبی، کفش دربی و غیره بوده

معروف ترین کفشهای جهان در تاریخ:

کفش مصری:

این کفشها 1200 سال قبل از میلاد مسیح تولدی می شد

کفش یونانی:

کفشهای که مردم و سر بازان استقاده می کردن و مدل سندل یا لای انگشتی بوده که 1000 سال قبل از میلاد مسیح قدمت دارد

کفش پادوکای هندی:

کفشهای هندی بوده که برای  دوره راما و ودا می باشد

کفش لیلی فوت چینی:

چنس این کفش ها از چینی بوده  چون در چین هر چه پا کوچکتر ملاک زیبا تر بودن فرد است این کفشها کوچک تر از حد معمول بوده است

اختراع واکس کفش:

دراوایل قرن 19 مردم وقتی دیدن با کفش های خاکی  وارد مکانی مانند اداره و مکانهای می شوند که بسیار ظاهر و کلاس بالایی دارد و انها با کفش خاکی که وارد میشوند از جاذبه بصری محیط می کاهند وخود انها هم باعث می شد سر افکنده و با اعتماد به نفس کم باشند با روغنهای صنعتی به ساخت مایع واکس کفش پرداختن و با دیدن این که کفشها دو رنگ بودن دو با رنگهای صنعتی برای واکسها رنگهای مشکی و قهوای درست کردند.

بعد از این اختراع بسیار از افرادی که بیکار بودند مانند کودکان و افراد سالمند رو اوردن به واکس زدن کفش مردم در مراکز شلوغ که این کار بعد ها به نشانه شخصیت ها انها تبدیل شد

اولین ماشین واکس زنی کفش بعدها  توسط شرکتی در هنگ کنگ به تولید

دستگاه واکس کفش پرداختند بعدها کشورهای مختلفی شروع به تولید دستگاه واکسزنی  کردن که این امر به سرعت به سراسر دنیا رسید و در ایران 50 سال است که تولید کنند گان دستگاه واکس پرداختند و توانستند که این محصول را تولدی کنند که از لحاظ کیفیت برتری هم بر بعضی از کشورها دارند.

معرفی دستگاه واکس

معرفی دستگاه واکس

راهنمایی برای انتخاب دستگاه برای مشتریان:

ادامه مقاله زیر را کامل مطالعه نماید برای انتخاب مدل خودتون

دستگاه واکس

دستگاه واکس

نکاتی مهم در انتخاب :

مدل مکانیکی:

این مدل با داشتن شیر فشاری در کنار فرچه به این صورت است که پا را در زیر فرچه فشار داده تا مایع واکس روی کفش ریخته شده

مدل اتوماتیک:

این دستگاه به صورت اتوماتیک مایع واکس را روی فرچه ریخته و می تواند کل مراحل واکس زنی را تنها با یک دکمه انجام داد

مایع واکس:

مایع واکس دو نوع دارد پایه اب و پایه روغنی که پایه آب برای دستگاه اتوماتیک و پایه روغنی برای برای دستگاه مکانیکی مناسب است

تشخیص مایع واکس روغنی از آبی :

راه اول اگر غلیظ است پایه روغنی که مثل عسل هست اگر رغیق است پایه آبی

راحلدوم مایع روغنی بعد از چند روز ته نشین نمی شود

قسمتهای مختلف دستگاه :

بدنه – فرچه –  موتور – شیر – مخزن – مدار – دکمه های –  سیم کشی –  مایع واکس

دستگاه واکس

دستگاه واکس

توضیح کامل قسمتها :

بدنه دستگاه  :

چند مدل بدنه برای دستگاه  موجود است بدنه فلزی و بدنه چوبی و پلکسی

فرچه دستگاه:

فرچه سه مدل است جنس موی اسب الیاف و یا مواد پلیمری که هر کدام برای گرد گیری واکس و پولیش استفاده شده

موتور دستگاه:

موتور دستگاه های که در ایران است آلمانی ایرانی و چینی دارد

شیر دستگاه:

شیر دستگاه برای ریختن مایع واکس استفاده می شود

مخزن دستگاه:

مخزن دستگاه یا یک نوع است بی رنگ یا دو  عدد است مشکی و قهوای

مدار دستگاه:

مدار دستگاه دو نوع است دیجیتال و آنالوگ می باشد که که دیجیتال کار را سریعتر انجام شد

دکمه های دستگاه:

دکمه برای روش ، خاموش ، تنطیم مایع واکس مقدار و تعداد ریختن مواد واکس است

سیم کشی دستگاه:

باید اصولی باشد که جلوی کار بقیه قسمتها را نگیرد

مدلهای ظاهری دستگاه :

دستگاه ها بر دو نوع است خانگی و اداری

این دستگاه ها که برای مصارف خانگی استفاده می شوند به مدل خانگی مشهور است برای تعداد افراد کمی استفاده می شود

مایع واکس برای هر دستگاه برای تعداد 500 جفت کفش استفاده شده،اگر بجای مایع واکس روغنی که باید داخل دستگاه روعنی ریخته شود در دستگاه آب ریخته شود شیر دستگاه گرفته می شود و اگر مایع واکس آبی را در دستگاه واکس روغنی بریزیم از شیر دستگاه مایع به بیرون ریخته می شود.

نکات مهم در انتخاب دستگاه که باید رعایت کرد مانند قدرت موتور- نوع مخزن – برق مصرفی – نوع فرچه – مقاومت بدنه

در سایت دو نوع بخش برای نمایش دستگاهها موجود است یکی برای دستگاهای اداری و دیگری برای دستگاهای خانگی

در قسمت دستگاه خانگی شما به راحتی با مطالعه فسمت فنی دستگاها می توانید با انتخاب دقیق تری محصول مورد نظر خود ر انتخاب نماید.

در قسمت اداری دستگاه ها دارای تنوع زیادی هستند که از انواع مدل تا رنگ و مدلهای متنوع موجود می باشد مثلا دستگاهای که قسمتی برای تبلیغ دارند و دستگاهای که صفحه نمایشگر دارند و دستگاه واکس زدن پوتین و یا برسهای متفاوت برای کارخانه و کار گران باشد را می توانید به راحتی ببینید.

در بخش واکس دو قسمت مقالات و مایع واکس هم داریم که می توانید مطالعه نمایید.

و بعد از خواندن این قسمت اگر باز هم برای انتخاب دستگاه مشکلی یا سوالی داشتید می توانید از کارشناسان ما بپرسید.

دستگاه واکس

دستگاه واکس

ماشین واکس برای محیطهای گوناگون :

هتل:  

اول می دایم که هتل جایی است که در آن رفتو آمد زیاد است و مشتری بسیار زیاد می آید و می رود.

این باعث می شود که با کفش کثیف ممکن است اقراد به داخل هتل بیایند و این بری یک هتل مشکلی است که و قتی کسی داخل می اید و اگر کفش کثیفی داشته باشد برای ظاهر هتل درست نیست.

این باعث می شود محیط هتل به راحتی کثیف شود و کلا هتل از کلاس کاری که دارد بیرون برود.

اما وقتی یک دستگاه واکس در لابی هتل قرار دهید هم خودتان از تمیز کردن و هم حفظ کلاس هتل خیالتون راهت است هم مشتری می بیند که ارزش بیشتری برخوردار شده و نسبت به هتل شما احساس بهتری دارد.

این کار علاوه برزیبایی هتل باعث بازگشت مشتری به هتل می شود و روی ستاره های هتل شما و پرستیژ هتل هم تاثیر بسیاری به هم راه دارد و مشتری می بیند شم برای او از امکانات ویژه بری استفاده کردید.

تمام مدلهای دستگاه اداری برای هتل مناسب می باشد و لی بایدد بداننید هر هتلی چه مدل از دستگاه مناسب دارد.

مهم نیست مکانیکی واتوماتیک باشد مهم این است که شما به مشتری اهمیت بدهید البته که دستگاه اتوماتیک بسیار کار را راحت تر می کند  ولی شاید برای شما این مشکل پیش بیاید این است که ممکن است مشتری بجای مشکی پای خود را زیر فرچه قهوای قرار دهد برای حل این مشکل شما می توانید با ریختن مایع واکس بی رنگ هر دو کفش را واکس نموده و دیگر مشکل نداشته باشد همه این کار ها در جذب مشتری کافی است وای مهم ترینن مورد نوع برخورد شما در جذب مشتری است.

محیط مسکونی:

حال به بررسی لزوم دستگاه وکس برای محیط هایی مسکونی میرسیم و این مهم است که بدانید برای هر محیط مسکونی یک دستگاه مناسب است

تصور کنید در یک روز بارانی افراد یک ساختمان با کفشهی گلی وارد بشوند  مگر نظافت کننده ساختمان هر دقیقه می تواند به نظافت ساختمان بپردازد پس باید فکری در این باره انجام داد.

و ممکن است با آوردن کفشهای کثیف به داخخل ساختمان باعث نفوذ آلودگی در ساختمان می شود که ممکن است کودکان را هم بیمار نماید.

ولی اگر در قسمت لابی ساختمان یک دستگا موجود باشد دیگر این اتفاق نمی افتد و باعث نمی شود که آلودگی داخل ساختمان نفوذ کرده و باعث می شود ظاهر زیبایی نداشته باشد.

کمی بیشتر برای محیط زندگی خود ارزش قاعل شوید  و می توانید محیط بهتری داشته باشید .و مهم ترین کاربرد این دستگاه برایی خانه هم برای خودتان و مهمانها درنظر گرفت تصورکنید مهمان دارید روی کفش شما آلودگی هست و با دید این ظاهر مهمان شما درباره ظاهرتان و چه تصوری می کند  و یا شما جایی مهمان باشید و کفشتان کثیف شده حالا با دید یک دستگاه واکس درلابی چقدر تا چه اندازه خوشحال می شوید بله حالا می توانید ببینید که چقدر نیازمند این محصول خواهید بود و این دستگاه باعث زیبا شدن بسیار زیاد لابی شما شده تا هم کاارای و هم زیبایی را یک جا داشته باشد.

تالار:

دستگاه برای تالار درباره این موضوع مهم صحبت کنیم .تمام مراسمهای وعروسی ها در تالار گرفته می شود .و این خاطرهای هست که ماندگار می ماند در این مراسم همیشه عکسهای به یادگار می مانند. تصور کنید در روزی که بارانی است با لباس تمیز ، موهای درست شده به داخل سالن می اید و فیلمبر دار دارد فیلم میگیرد ولی وقتی فیلم ی عکس به قسمت پایین توجه میکنید میبینید که کفشهای مهمانها خاکی است که این موضوع ددر قدیم بسیار زیاد بود که  که خاطره خوبی برای عکس عروسی نبود.

حتما تالاری را انتخاب نمایید که با قرار دادن دستگاه واکس  هم به شما و مهمانان احترام بگذارد هم برای تالار خود ارزش فراورانی گذاشته این باعث می شود که اگر در روز عروسی باران پا گرد خاک باشد دیگر خاطر و عکسهای بدی نماند و بهترین لحظه برای شما باشد.

برای ظاهر تالار بهترین نوع دستگاه نوع طلایی است که کارایی زیادی دارد و این محصول باعث جذابیت بیشتر تالار شما می شود.

در عکس های عروسی های قدیم که کفش ها اگر خاکی یا کثیف بود در عکس معلوم می شد وقتی در محیط که این مسئله هست اتفاق بی افتد تازه پی به ماجرا میبرید که چقدر اتفاق بدی است.

اگر بیشتر دقت کنید و تصور کنید وقتی یک مهمان با کفش گلی بهه داخل بیاید و هم کف و هم کل محیط تالا را گلی می کند این مسدله باعث می شود نه تالار و نه عروسی وجه خوبی نداشته باشند.

کارخانه:

اگر بک روز یک باز دید برای بهداشت داشته باشد و تمام کارگران کفشهای خاکی داشته باشند دیگر این بازدید مناسب نخوهد بود و نشان دهنده ضعف مدیریت شما را نشان می دهد

این دستگاه برای کارخانه ای که کار کردن انها با گرد و خاک همراه است بسیار مناسب است اگر مدیری برای کار گران خود امکان و جود یک دستگاه را برای تمیز کردن کفش فراهم کند این کارگر هم وقتی از در کارگخانه به بیرون میرود تممیز است و هم برای شما نشانه ریز بینی مدیریتی را نشمان می دهد

 و از طرف دیگر کارگران می بینند که مدیریتی دارند که به فکر انها است و باعث می شود که بیشتر برای مدیریت خود ارزش دارند و بیشتر و با دلسوزی بهتری کار می کنند

البته علاوه بر دتگاه نیروی مدیریتی و اخلاق شما همتاثیر زیادب بر کار گران داد این با عث می شود که شما کار خانه با تولید بالایی داشته باشید

بیمارستان:

یکی از محیطهای که موجود است بیمارستان است هم پزشک هم مریض نباید با کفش کثیف وارد شوند .و نیاید یا کفش کثیف از بییمارستان خارج شودن چون بیمارستان به راحتی می توانید آلودگی را از خارج به داخل و هم از داخل به خارج منتقل کند درست است که بیمارستان را با مواد زد عفونی می شویند ولی اگر مواد عفونی و بیماری زا مانند خون یا چیز دیگر روی کفش کارکنان بریزد دیگر با بیرون رفت این کارمند و پخش آلودگی خطر بیمری را به افراد دیگر انتقال می هد پس با داشتن یک دستگاه واکسزن به راحتی می توان گفت که می شود این خطر را به صفر برسانید

برای آزمایشگاه هم می توانید استفاده نمایید چون در ازمایشگاه هم مواد بسیار خطر ناک در محیط است که نباید با ماندن روی کفش از آزمایشگاه خارج شود این کار باعث میشوند بیماریهای ناشناخته به بیرون آزمایشگاه نفوذ کنند و برای ورود هم باید بدانید که آلودگی های محیط را به درون آزمایشگاه وارد میکنید که اینن باعث می شود دیگر آزمایش دقیق نباشد چون محیط الوده شده است

ادارات :

در هر اداره نیاز به یک دستگاه واکس  می باشد هر ارباب روجوعی که میاید یا هر کارمندی در اداره نیاز دارد که با ظاهری شیک و کفشهای تمیز در اداره حضور داشته باشد برای هر اداره فرق میکنید که از چه دستگاهی استفاده شود برای ادارات کوچک می توانید از دستگاه های مکانیکی استفاده کنید ولی برای ادارات بزرگ حتما باید ااز دستگاه اتوماتیک استفاده نمود که این کار بسیار به راندمان کاری شما کمک می کند

دستگاه دارای دو برس و چهار برس است دستگاه دو برس برای پرد گیر و واکس بی رنگ است و یا ممکن است برای پولیش  واکس باشد و دستگاه چهار برس برای گردگیری و واکس قهوای و مشکی استفاده شده و برس چهارم برای براق کردن کفش استفاده می شود.

این مقاله کاملترین نوع مقاله برای خرید دستگاه واکس می باشد که می تواننید به راحتی با مطالعه این مقاله به راحتی دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نماید چون در این مقاله ه دو نوع خانگی و اداری را توضیح دادیم و قسمتهای مختلف را گفتیم و انواع را توضیح دادیم و به راحتی برای محیطهای مختلف و استفاده دستگاه واکس در مکان های متفاوت را برای شما توضیح دادیم با این حال اگر نتونستید با مطالعه این مقاله به صورت کامل نتوانستید انتخاب نمایید می توانید با شرکت ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما توضیح و راهنمایی برای محصول خود را بپرسید تا دیگر نگران نباید و اطمینان داشته باشتید که بهترین را اتننخاب نموده اید تمام دستگاه ها یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس  از فروش دارند.

دستگاه واکس

دستگاه واکس

برای راهنمایی بیشتر و پرسش سوالاتتون می توانید به راحتی با کارشناسان ما به صورت تلفنی تماس بگیرید و از آنها راهنمایی لازم را بگیرید جهت خرید و انتخاب بهتر محصول مورد نظر خود.

تلفن های تماس:   66834826-021   65822301-021 

شماره تلگرام جهت تماس با کارشناسان برای مشاوره : 09108800167

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *