یک دستگاه واکس کفش خوب در زوایای مختلف دارای یکسری ویژگی ها می باشد. از منظر مشتری و کاربر مصرف کننده خصوصیاتی بارز در انتخاب دستگاه واکس کفش خوب وجود دارد و از نظر تولید کننده و عرضه کننده خصوصیات بهتری در مورد واکس زن برقی موجود می باشد که در اینجا به توضیح آن می پردازیم.

خصوصیات و مشخصات دستگاه واکس خوب چیست؟

همانطور که قبلا بیان نمودیم این ویژگی ها از دو دیدگاه قابل بررسی می باشد یعنی هر دیدگاه خواسته هایی از دستگاه واکس کفش دارند که باید نیاز آنرا برطرف نماید. در اینجا هر دو دیدگاه را بررسی می نماییم.

دیدگاه ارباب رجوع و مشتری:

مصرف کننده ایی که از دستگاه واکس زن کفش استفاده می نمایید بهترین خواسته اش براق و تمیز نمودن کفش در حداقل زمان می باشد. چون معمولا کارمندان در محیطهای اداری برای به موقع رسیدن محل کار باید سرعت العمل بیشتری داشته باشند. از مدلهای دستگاه واکس زن کفش اداری استفاده می کنند که تنوع محصول زیادی موجود می باشد.

و علاوه بر موارد فوق استفاده از مایع واکسی که روی شلوار نریزد و مناسب هر کفشی باشد نیز از اولویت بالایی در بین مصرف کننده ها برخوردار می باشد.

دیدگاه تولید کننده و عرضه کننده:

تولید کننده علاوه برویژگی هایی که مصرف کننده مدنظر قرار می دهد به موتور بکار رفته در دستگاه واکس کفش ،برس ها و فرچه های موجود در دستگاه واکس ، مخازن مایع واکس و جنس بدنه دستگاه واکس برقی توجه می کنند که از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار باشد.

از دیگر گزینه های واکس برقی باید تایمر قطع کن اتوماتیک باشد تا اگر کاربر حواسش نباشد و دستگاه واکسر را خاموش نکند خودش بصورت اتوماتیک قطع گردد.

و همچنین کار کردن با دستگاه بصورت راحت و آسان و قابل فهم برای عموم مردم باشد.

تجهیزات همراه دستگاه واکس زن کفش

1- فرچه یا همان برسهای گردگیر و پرداخت و واکس

2-مخزن برای دستگاه واکس

3- قیف برای پر کردن راحتر مخازن مایع واکس

4- کلید برای قفل کردن درب  دستگاه که به راحتی مخازن واکس قابل دسترس همگان نباشد

5- مایع واکس کفش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *